| alin180 a întrebat:

Voi aveti emotii pentru examenul de maine? big grin Ce faceti ca sa scapati de ele?

Răspuns Câştigător
| Enna18 a răspuns:

Eu nu am examene maine, insa stiu ca si eu am fost emotionata cand am avut...e normal.Nu iti recomand sa iei pastile,eventual fa ceva care te relaxeazamasculta muzica, iesi putin afara, orice te face sa te simti mai bine, dupa examene o sa iti dai seama ca te-ai speriat degeaba, nu sunt mare lucru...insa acum emotiile sunt inevitabile.Multa bafta!

2 răspunsuri:
| cocolinoalbastru a răspuns:

In situati emotionale folosesc pastile