| Alecssutssaa a întrebat:

Eo rusine sa porti aparat dentar? Urgent! Funda***puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| krizz a răspuns:

Nu nu este deloc rusinos chiar este la moda. daca prietenii tai rad de tine atunci cand il vei da jos poti rade tu de ei pentru ca ai dintii mai frumosi si mai drepti dect al lor

6 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Părerea mea este că nu este ruşine. Adică o faci pentru binele tau, să zic aşa. Adică eu dacă aş purta nu mi-ar fi ruşine fiind că m-aşi gandi ce dimţi frumoşi o să am, şi drepţi. Şi in plus dacă râde lumea nu o băga in seama. O să paţească si ei ceva de care tu să râzi. Deci concluzia este că nu este ruşine să porţi aparat dentar. :**

| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu are de ce sa fie o rusine plus ca il porti doar pentru un anumit timp deci mai bine il porti o perioada si dupa sa ai o dantura frumoasa decat sa ramai cu dintii strambi toata viata. Deci nu e o rusine este o nevoie`!

| ramonia a răspuns:

Deloc pana la urma scapi de el si vei avea dinti frumosi bafta

| Brittanie a răspuns:

Nu.E o rusine sa ai dintii galbeni si urati.Eu am avut aparat dentar si toata lumea zicea ca-mi sta bine.Nu fi timida.E important si oricum ce-ti pasa tie de ce iti spun altii? Bafta.Dai funda?

| rainboww a răspuns:

Nu,din contr e la moda! ru am negru cu turcoaz

| xCriminalBitch a răspuns:

Bună.
Este o nevoie. Este mai ruşine să ai dinţii strâmbi.