| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie intr-o reclama la Orange parca, de iesea el dimineata pe balcon thinking Nu mai stiu sigur daca o canta un barbat sau o femeie... Era si o fata in reclama, era intr-un pat la etaj, in mansarda parca, se uita pe geamul din acoperis, si apareau chestii de-alea portocalii pe langa ea.
Daca stiti careva melodia, va rog!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| RockTheNation a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Nuuu, e mai noua reclama, din 2011 cred...

| RockTheNation a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Http://www.youtube.com/watch?v=KO2Cxdy6FT8 Asta-i reclama, si melodia am gasit-o. Mersi pentru ajutor :)