| Mary_Anne_1989 a întrebat:

Era o reclama sau un spot ceva pe net, cu un tip sarac (lucra cu mobila sau ceva de genu) o invita pe o tipa sexy in oras iar tipa il ignora. Apoi se duce si inchiriaza o masina super, se aranjeaza, toate cele. Aproape ca da cu masina peste ea intr-o parcare si ca sa isi ceara scuze o invita in oras. Cand vede ce masina are tipa accepta. Ies ei la cina, o duce acasa, o ""iubeste"putin, iar a doua zi la munca se prezinta ii arata ca de fapt el era tipul pe care il respinsese.
Stiti cum pot gasi spotul video? Este de la vreo reclama? L-am tot cautat pe net si nu dau de el.

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Gold digger pe youtube

| grab a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=URzAlzoJNkc& feature=player_embedded[/media]