| Th3eo a întrebat:

Era un film care nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre 2 fete si tatal lor care pleaca intr-o aventura pe o barca si acolo se intalnesc cu Meduza, cu orcii si mai multe chestii si la sfarsit isi dau seama ca cele doua fete avusesera acelasi vis. Stiu ca suna foarte stupid dar chiar vreau sa stiu cum se numeste filmul!

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Voyage of the Unicorn" - Călătorie în lumea legendelor (2001) cu Beau Bridges.
http://www.imdb.com/title/tt0249326/
Numai bine!