| Robert5678 a întrebat:

Era un joc pe internet unde iti faceai cont, si primieai un link care il puteai trimite pretenilor.Cand acestia intrau, acolo trebuia sa scrii numele celor 3 oameni pe care i-ai iubit cel mai tare in viata ta/ti-a placut de ei, si siteul iti va spune care este cel potrivit pentru tine.Si cand dai accept/send, nu mai stiu sigur, iti scria ca a fost o gluma si lista cu oamenii de care ti-a placut a fost trimisa la cel care ti-a dat linkul(deci cel a carui a fost pagina).

Stie cineva?

Mersi

1 răspuns:
| ghinionistul112 a răspuns:

Eu as pune ca este o teapa. Doamne fereste! Sunt si escrocii pe net care fac niste site-uri numai ca sa-si bata joc de ceilalti utilizatori. fii atent/a!