| Marian90 a întrebat:

Salut
Acum 2 zile m-a adaugat cineva in lista de messenger.Am dat accept, este o fata iar de atunci imi tot trimite mesaje numai in engleza cum ar fi: "ce mai faci dragule?" si imi da un link unde zice ca pot vedea show-ul ei, dar pe pagina nu apare nimic. Vorbind cu ea am impresia ca este un fel de cu**a. (scuzati limbajul). Eu nu stiu nimic desprea ea, imi vorbeste numai in engleza si eu ii raspund tot in engleza.Nici macar nu stiu de unde imi are id-ul.
Vi s-a mai intamplat asa ceva si voua si cine ar putea fi? Sa o mai tin in lista?

Răspuns Câştigător
| ExpoLOGO a răspuns:

Salut Marian,

In primul rand trebuie sa stii ca nu este o fata ci este un robot cu nume de fata, ID_ul tau l-a gasit pe internet pe undeva si te invita sa ii vizualizezi camera web, cel mai probabil va trebui sa platesti si asa mai departe.

Urmeaza pasii de mai jos pentru a te sterge din lista "ei" fara ca ea sa iti dea aprobarea:

1. Intra pe http://yahoo-check.info/download/ si descarca programul care se numeste" STERGE-TE DIN LISTA CUIVA".
2.Instaleaza-l si tasteaza id-ul "ei" apoi accept.

daca vrei o poti sterge si din lista ta, dar prea putin mai conteaza, pentru ca atata vreme cat nu te mai are in lista, nu mai risti sa iti trimita tot felul de chestii, de ce nu si virusi:)

Sper ca a functionat!

P.S. Multumesc de fundita;)

1 răspuns:
| PamPamGoesGreen a răspuns:

Poi daca te incurca sterge'o si da'i ignor oh go on poate iti trimite si ceva virusi happy ai grija