| Roxanaioana a întrebat:

Va rog mult, am nevoie de ajutor! Stiu ca exista un program cu care puteai sa intri in calculatorul altei persoane, bagand o parola si un nume parca care til dadea programul. Stiu ca si aceea persoana putea intra la tine. Mai stiu ca programul incepea cu T(daca nu ma insel) Va rog am nevoie de el!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Acel program se numeste TEAMVIEWER cu care poti accesa computerul persoanei care iti da IP si parola... Sper ca te-am ajutat... Funda!