| Anonimus937382 a întrebat:

Hey TPU, de ce bărbații/ băieții nu pot accepta un refuz de la femei? Am observat ca majoritatea considera că lor li se cuvine totul, iar atunci când femeile îi resping, ei încep sa le urască și să creadă că toate sunt la fel, vad foarte mult bărbați de 20+, care din disperare se combina cu minore și de 15 ani, eu niciodată nu o sa-i înțeleg. De ce bărbații sunt atât de disperați să aibă iubite? De ce nu pot accepta ei ca nu toate lumea trebuie sa aibă relații și ca poate scopul lor îi viata nu este în a avea relații? Eu sunt femeie, am 20 de ani, dar totuși nu urăsc pe nimeni pentru că mă respinge

4 răspunsuri:
| andreiaurel232341 a răspuns:

Mai bine nu mai cauți pe internet pe nimeni.

| andreiaurel232341 a răspuns:

Ca fete sau femei e bine să nu mai caute bărbați pe internet.

| elennaionela14 a răspuns:

Baietii sunt prea orgoliosi.

| GeorgeCosmin a răspuns:

Te referi la Marea generalitate, însă nu toți sunt la fel. nu trebuie sa te iei după toți prostii, nu trebuie sa ai aceeași părere cu toți, cauta persoanele potrivite cu care sa stai. nu toți bărbații vor să ****. nu e propaganda, știu ca exista oameni care sunt chiar asa disperați să își expună masculinitatea, dar încearcă pe cât posibil sa ignori specimenele. bărbații care fac asta nu se simt in stare de ceva mai bun și vor sa își ascundă orgoliul dar nu prea reușesc.