| Anonimouse25163 a întrebat:

Era un vlog cu Selly mai de mult, in care povestea cum s-a batut cu niste copii si a chemat el pe unul sa ii bata pa aia. Va rog sa ma ajutati, am cautat vlogul ala aproape o ora intreaga si tot nu il gasesc. Am nevoie urgent de el. Va rooog!

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ești sigur că presupusul "vlog" este real?

| Anonimouse25163 explică (pentru LPCTSTR):

Da, l-am vazut mai demult dar nu imi mai amintesc cum se numea. Povestea el din copilaria lui.

| asdf2kpower a răspuns:

Cine dq se uită la mwistul ăla. are o fatză de cerut bătaie, dacă aș da pe stradă de el i-aș rupe mwia.