| Roby_7250 a întrebat:

Eram in dormitor dezbracat si mama crezand ca nu sunt acolo a dat buzna peste mine, eu am strigat la ea si a iesit, dar oricum m-a vazut dezbracat iar acum nici nu mai pot sa dau ochii cu ea de rusine. Eu sunt baiat si am 15 ani. Cum sa fac sa nu ma mai simt prost cand stau langa ea?

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

1. Nu ar trebui sa-ti fie rusine pentru. sta. tinand cont ca este mama te-a, te-a avut in pantece dezbracat, te-a schimbat de mic, etc. etc. etc. te-a vazut de mai multe ori

2. probabil tie ti-e rusine fata de ea deoarece ai mai crescut si ti se pare anormal faptul ca mama ta te-a vazut nud. insa pune-te in locul ei happyhappyhappy ea nu vede nimic ciudat deoarece sunt argumentele pe care ti le-au dat mii de utilizatori

3. cum sa nu iti mai fie rusine? gandeste-te ca nu s-a intamplat:-) ( cu toate ca este cam greu)

| SteauaNordului a răspuns:

Crezi ca mama ta nu a mai vazut in viata ei ce ai tu? Ai uitat ca te spala la fund cand erai mic? De ce sa iti fie rusine? e mama ta

| HySpear a răspuns:

Pai nu trebuie sa-ti fie rusine, doar e mama ta, chiar daca esti baiat, treci peste asta...

| Ciresikaaa a răspuns:

Sa ii spui sa bata la usalaughinglaughing

| ZUzulikii a răspuns:

laughing
Nu este o rusine

| PrincessConsuela a răspuns:

thinking Fat-te ca nu s-a intamplat nimic, poate uita, nu stiu... Totusi e mama ta pana la urma. Trebuie sa inteleaga. Eu incep sa ma obisnuiesc cu ideea ca nu prea ajuta nici batutul la usa. Nu stiu cat de ciudat o sa sune, dar inchipuie-ti ca pozezi pentru o revistalaughing. Mergebig grin

| CharlieFinger a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine...nu ti-a vazut puta si cand erai mai mic?

| ScumpikaTha a răspuns (pentru CharlieFinger):

Mda, ea te-a spalat cam 3 ani cel putin. laughing

| Delya_6437 a răspuns:

Dar e mama ta...cand erai mic tea vazut de mii de ori dezbracat...nai de ce sa te rusinezi. deci vorbeste in continuare cu ea ca si cum nu sar fi intamplat si ai sa vezi ca cu timpul veti uita amandoi tongue fundita? love struck