| Spufff :x a întrebat:

Eram prin cl. a8a. imi placea f mult de "EL". am inceput sa vb pe mes.deja ne salutam pe strada.[lucru pe care nu-l faceam niciodata]. La scoala ne intalneam f des.ma imbratisa,. tin minte ca a intrat in baie dupa mine [la scoala] si mi-a spus "hai sa ne iubim oleaca" si m`a imbratisat [era fierbinte]. intr-o seara ia`m zis ca m`a calcat masina[in gluma ] sa vad ce zice. Pff. big grin. mi-a tinut un discurs laughing) [nici parinti mei nu ma`r fi certat asa] chatterbox. etc. vorbeam orice chestie cu "EL". >8- eram deja indragostita lulea laughing. cand intr-o zi imi spune "iti place noua mea prietena de la avut?" straight face credeam ca-mi cade cerul in cap.in fine oh go on.la scoala in continuare. ma imbratisa. Imi vorbea extrem de frumos. ma privea =p~., cand la sf anului. am stat cu el [ne-am sarutat ][el a facut primul pas] etc. [in timpul acesta el avea deja 8 luni cu iubita lui]. a2a zi m`a cautat. ne-am intalnit. cand a `treia zi mi-a trimis msg " cred ca ar fi bine sa incetam. poate alta data. te pup dulce, frumoasa mea" crying. Omg straight face. imi venea sa ma omor oh go on.nu am mancat o saptamana sad. apoi a aflat si iubita lui [certuri. etc] chatterbox. si acum pe strada cand ma int cu el apleaca capu, nici nu are curaj sa ma priveasca. si in Octombrie am avut accident rutier [pe bune]. si era si el acolo " prietena lui tragea de el insa el nu pleca de acolo.hee hee. statea si ma privea. ea a plecat, el a ramas " Ce spuneti? a tinut macar putin la mine?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, a tinut la tine si inca mult. Urat insa din partea lui ca statea cu o alta fata desi tinea la tine. Mi se par niste amintiri foarte frumoaselove struck.

| Puf a răspuns:

Eu stiu cel mai bine povesteasad Si eu pot sa jur ca nu a tinut la tine. Ci te- a iubit! eu am fost martora la tot ce a fost... la toate reactiile lui sad. Si tu stii prea bine dc a deciz sa fie cu aia :-l. AKm conteaza ca a trecut:-x Au ramas doar amintiri... Acum totul e bine!:-x Sunt niste amintiri din anii de generala day dreaming

| Spufff :x explică:

Daca ai sti. cate vorbe urate ne-am adresat dupa ce a aflat prietena lui oh go on.nu ti sa`r mai parea niste amintiri frumoase sad

| Spufff :x explică:

. in fine. conteaza ca l`am uitat big grin

| Közmyn17 a răspuns:

DA!
Cu sigurantza! Eu in locul tau l-as intreba de ce statea acolo si se uita la tine.Trebuie sa fie un motivwinking

| math a răspuns:

Ce site stupid laughing)))))). Dc iti postezi aicia trairile tale? mai bine ai spune asta cuiva in care ai incredere si te poate ajuta love struck.Cn a inventat TPU?laughing)lol.