| LoveRu a întrebat:

Este adecvat sa particip la orele de sport daca sunt pe stop?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este chiar recomandat. In timp, daca faci sport regulat, fluxul menstrual va scadea, iar durerile menstruale se vor ameliora.

| DiukOAlta a răspuns:

Pai primele 2 zile nu prea...cel putin eu nu fac. Dupa primele 2, 3 zile eu facbig grin.

| Scorbut a răspuns:

Daca faci sport, perioada in care vei fi pe stop, va fi mai scurta. Nu e nimic gresit in asta, dar ai grija ca fluxul va fi mai marewinking