| ana_7191 a întrebat:

Este adevarat ca adolescenta este cea mai frumoasa perioada din viata nunui om? daca da de ce?tongue

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Sigur ca este, iar eu profit de ea la maxim. Atunci ni se pare noua ca avem toate problemele din lume dar toate trec iar atunci cand vom dorii sa le reluam. In adolescenta, traim clipe de neuitat deci nu va casatoriti prea repede pentru a le traii in intregime sau pe o perioada cat mai lunga.

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

In adolescenta incepi sa experimentezi diferite lucriri- incepi sa cunosti lumea
E perioada de trecere de la copilarie la viata de adult

| PurePoison a răspuns:

Eu cred ca copilaria este cea mai frumoasa perioada din viata unui om.

| AdryanG a răspuns:

Pentru ca in aceasta perioada incepi cu petrecerile, distractia, intri la liceu, si atunci ti seschimba complet viata, pur si simplu e frumos, iti va palcea din plinwinking

| addyy17 a răspuns:

Dupa parerea mea copilaria este cea mai frumoasa perioada a unui om, pentru ca nu ai nici-o grija, faci ce vrei.
Dar si adolescenta e frumoasa ex.anii de liceu si multe alte momente frumoase.acum depinde de fiecare