| katryne a întrebat:

Am si eu o problema, ...citeodata viata mi se pare atit de frumoasa,iar citeodata un cosmar adevarat,vreau uneori sa-mi pun capat zilelor, de ce sa pling si sa sufar in fiecare zi, dintr-o parte am tot din alta nimic,. poate asta este motivul adolescenta perioada grea...

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

De fapt viata este frumoasa dar oameni nu profita de ea, se intampla sa apara momente grele si sa zici ca nu este frumoasa, dar poti trece peste asta usor, orice se intampla considera ca totusi viata e frumoasa si trebuie sa treci peste orice.Mai bine traieste, nu se stie ce se afla dincolo de moarte, nu ai sa gasesti acolo frumusetea pe care ti-o da viata.De fapt adolescenta sunt momentele cele mai frumoasa din viata nu o sa mai dai peste ele, profita de clipele vieti pentru ca merita.