| IonVasile28 a întrebat:

Este adevărat ca benzile Crest Whitestrip ajuta la albirea dinților? Chiar as avea nevoie deoarece am dinții foarte galbeni chiar dacă mă spăl pe dinți nu mi se albesc. Deci cum vi se par benzile? Vă rog să comentați!

Răspuns Câştigător
| vanilla80 a răspuns:

Măi Ioane, sincer eu n-am încercat chestia aia, eu m-am folosit de lămâie, nu aveam dinții foarte galbeni ci foarte puțini jos lângă gingii, chiar dacă îi spălam. well zilnic happy. Taie o bucată de lămâie, o storci pe periuță, o freci de periuță și nu mai pui nimic altceva, iei o gura de apă și o scuipi, apoi freci dinții fiecare parte, nu prea apăsat, după ce ai terminat cu fiecare parte. îți „clotorești" gura bine să nu rămână acidul de la lămâie, și te speli după cu pastă, dar recomandarea mea este să mergi la dentist și să aflii părerea unui specialist, noroc Ioane.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Am niste prietene care au folosit. Da, au avut efect, s-a vazut, s-a meritat. Insa nu stiu cat sunt de "sanatoase" pentru dinti. Sunt unii carora le ramane o sensibiltate la cald si rece dupa (e si normal, pentru ca pana la urma benzile astea iau un strat de smalt de pe dinti). Unii zic ca sunt bune, altii nu. De albit albesc. Nu stiu acum daca un albit la dentist ar fi mai bun. Daca nu ai carii, sau alte probleme dentare si daca dentistul e de acord, inseamna ca n-ai nimic de pierdut. Numai sa te asiguri ca sunt cele bune si nu fake, merita sa dai un ban in plus când e vorba de dinti. Pana la urma dintii sunt printre cei mai expusi ochilor celor din jur.

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute