| AnnaMariaAntonia a întrebat:

Este adevarat ca daca faci inot iti vor creste sani? Am auzit asa undeva si nu stiu ce sa cred! Rog seriozitate! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| anna9372 a răspuns:

Din pacate acesta afirmatie e doar un mit.Este adevarat ca prin sport poti sa-ti tonifici corpul si sa ii dai fermitatea dat nimic mai mult. Ai putea sa putea sa observi o diferenta dar asta doar de la faptul ca ei devin mai fremi.

8 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Nu-ti cresc sanii de la inot, doar cresti in inaltime...de sani nu am auzittongue

| Ded a răspuns:

Da creste tot corpul nu doar sani :*

| Valisha18 a răspuns:

In primul rand, sa gandim logic: inoti. Ce legatura au sanii? laughing Stiu ca exista zvonuri, dar e o prostie asta! Ajuta cresterea in inaltime putin, dar nu are legatura cu sanii.

| Alllllexandra a răspuns:

In primul rand corpul nu creste dar se face mult mai muschiulos chiar si la fete.Crede-ma ca nu arata prea binelaughingfundita?:*

| florina15 a răspuns:

Nu cred, ca eu am vazut la televizor inotatoarele si au sanii mici. Totusi e posibil din cauza sportului sa se mareasca putin deoarece se dezvolta musghii, dar nu exista o metoda anume de crestere a sanilor.Cat au de crescut atata cresc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zoynkss.com/73WEuftrgsdf/

| AnnaMariaAntonia explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor! Doar atat am vrut sa stiu! Ca nu vreau sa se intamplea asa da mno nu stiam si de aialaughing