| PussicatDolls a întrebat:

Buna!

As vrea si eu sa stiu... E adevarat ca daca respiri intr-o punga mai mult sde 3 min inseamna ca te droghezi?
Am auzit undeva si eram curioasa(rog seriozitate)Ms anticipat pentru raspuns si intelegere:*:*:

SCZ DE CATEGORIE-e cea mai vizualizata

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

In contac cu o substanta aflata in punga, dioxidul de carbon pe care il dai afara apoi iti ofera halucinatii, stari ca si cum ai fi drogat.
Ia tu o punga goala si sufla in ea.Nu ai sa simti nimic, daca nu e substanta aia.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu, nu inseamna ca te droghezi.
Asa faceau inainte boschetarii, care luau droguri si nu mai aveau bani si de altele si luau punga si suflau in ea sa vina senzatia aia. Cel putin asa stiu, daca ma contrazice altcineva (...)

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu e adevarat.
E o prostie.
Sa nu mai crezi asemenea prostie niciodata

O seara placutahappy

| Ciprian a răspuns:

Nu, nu e adevarat. E o prostie sa crezi asta.

| virusake a răspuns:

Nu trebuie sa postezi la o categorie doar pentru ca e cea mai vizualizata.winking

E o prostie ce spui tu. Daca respiri intr-o punga se duce draq oxigenul din ea, deci o sa fie inlocuit cu CO2, care nu prea ai ce respira din el. big grin
Deci, nu e senzatia de drogat, e de om ramas fara aer, care probabil iti poate da stari de ameteala. thinking