| bianca37 a întrebat:

Este adevarat ca daca te exciti prea mult si nu faci nimic iti ies cosuri? Ca mi-a spus cineva ca de aia mi-au iesit cosuri

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu au nici o treaba cosurile de pe fata, care apar din cauza transpiratiei si a impuritatilor care infunda porii fetei, cu excitarea pasaricii.

| sierra1 a răspuns:

Presiunea in exces, trebuie să refuleze pe undeva, nu-i așa?

| just4ubr2015 a răspuns:

Fa mai mult sex si vei scapa de cosuri sau daca nu ia o crema de la farmacie daca nu tiai inceput viata sexuala.