| mihaela1212 a întrebat:

E adevarat ca daca faci sex ai tenul mai frumos? Adica fara cosuri

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Deci hai sa iti explic: cand faci sex se elibereaza hormonii fericirii...si nu mai stiu ce hormoni, te eliberezi de stres, nu te mai gandesti la griji.si din cauza asta se zice ca daca faci sex hormonii se elibereaza si nu iti va mai iesi atat de multe cosuri.da nu dispar de tot chiar daca o faci un an d zile incontinuu.cosurile se fac si de la murdaria de pe fata, celulele moarte.ca sa nu avem cosuri si sa ne ingrijim tenul f bine ar trebui sa ne spalam p fata la fiecare ora, ceea ce e imposibil
in concluzie: sexul nu te scapa total de cosuri happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e daca faci sex dispar cosii.

| R_8074 a răspuns:

Da, dar daca faci mai des nu doar o data

| pinkystyleツ a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva.Si oricum imi imaginez ca daca ar fi una cu acnee nu s-ar culca cu unu numai ca sa scape de cosurilaughing

| Vali87 a răspuns:

Nu este adevarat, poate dc ai noroc scapi de cateva dar in general nu este adevarat, crede-ma.

| soricica a răspuns:

Din ce am obs la mine, dupa ce mi-am inceput viata sexuala, au disparut o parte din cosuri [bine nu pocnind din degete laughing], nu au disparut de tot, dar totusi o parte din ele da...asa nu inseamna ca sexul este un remediu impotriva cosurilor
bye:*

| tbxx a răspuns:

Da, normaalllaughing

| paynehunter a răspuns:

Da,pentru ca scapi de stres, deci de acnee

| mykydutza001 a răspuns:

Nu e adevaratlaughing

| magdaa a răspuns:

Pai,mie mi-a spus profesorul de biologie, deci e adevarat.
daca ai o viata sexuala normala, si cu acelasi barbat, dupa o vreme iti trec.

| nikbad4u a răspuns:

E adevarat find ca sperma are un fel de hidratant cam asa ceva in ea este ca si o crema numai ca daca dai pe fata daca ai observat se face ca un gell si cand pui mana se da la oparte singura deci este adevarat stiu ca o fata de unde am stat eu mi-a zis o data da vreau s-o fac cu ia si am facut-o si in timp ce faceam mi-a zis sa-mi dau drumu pe fata sa si dupa 6 luni petrecute in preuna facand asa nu mai avea fata naspa si arata si la corp mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa si mai ales sexul oral.Cica ar fi buna sperma ca uz extern pe fata.Din auzite vorbesc.