| DeeaRi a întrebat:

Este adevarat ca din cauza masturbarii dese sau prea dese sa ai deviatii de comportamen, caracter, sa nu fi tu insuti?

6 răspunsuri:
| Slake a răspuns:

Mi se par aberații... Cum sa ai deviații de comportament? În cel mai rău caz o să devina o persoană mai retrasă şi timida.

| Kidutzu99 a răspuns:

Da, este adevarat.Am un prieten care se masturba day-everyday pana cand a inceput sa se comporte ciudat, se lua mai de toata lumea si s-a mai apucat si de fumat. Funda?

| DeeaRi explică (pentru Kidutzu99):

Poti sa bagi idul meu selenarimez

| suntserios a răspuns (pentru Kidutzu99):

70% din adolescenti se apuca de fumat si se iau de toata lumea, da nu cred ca e din cauza masturbarii

| Slake a răspuns (pentru suntserios):

Cred ca tot ce a spus, au fost numai minciuni... Sa fim sinceri, ce copil ar recunoaște ca se masturbează zilnic?

| IgorGotca a răspuns:

Masturbarea este o plăcere de unde deviatii de comportament...