| demetria_8544 a întrebat:

Este adevarat ca Justin Biber si Selena Gomez s-au despartit

Răspuns Câştigător
| monykutza a răspuns:

Nu s-au despartit din contra, ei vad ce spune lumea si se iubesc si mai mult pe zi ce trece, asa au spus intr-un interviu

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Da, pentru că Selena nu-i lesby.

| DamiPapucii a răspuns:

Da acum selena e cu un coleg de bresla cory monteith

| Gickanho a răspuns:

Nici nu cred ca macar s'ar uita selena la bieber
bieber ala e un frustrat ratat virgin
cred ca e o caterink de a ta intrebarea ta

| xXCrystyanXx a răspuns:

Au fost impreuna?

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu astea sunt barfe de mai de mult

| xt0Xic a răspuns:

LoL.nici macar nu au fost impreunawinking.nu-mi vine sa cred ca unii cred in porcariile despre astia 2. JB este un cocalar in primul rand si nimeni nu-i mai asculta muzica, eu l-am urat de la bun inceput, dar eu sunt eu si ascult NUMAI rock.sa revenim.NU si nici nu au fost impreuna vreodata!winking

| andrei_9573 a răspuns:

Nu nu s-au despartit dar dabia astept sa se desparta ( sper sa se desparta ) justin bieber este un prost