| Andreea5775 a întrebat:

Selena Gomez si Justin Biber mai sunt impreuna sau s-au despartit? E adevarat ca Justin Biber a inselat-o pe Selena?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce treaba aveti daca mai e sau nu mai e cu ea?
Voi nu aveti viata? Si daca aveti de ce vi-o dedicati unor persoane care nici nu stiu ce existati? Pentru ele sunteti doar +1 fan sau -1fan.

| gingergirl1 a răspuns:

Nu,nu s-au despartit..au fost niste zvonuri legate despre asta dar nu a fost nimic oficial.

Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Da şi da.

| Commandoo a răspuns:

Nu este adevarat sunt impreuna in Italia funda?

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Ce aveti ma cu drogatul ala de Justin biber e si el baiat? mie mise pare afemeiat pacat de selena gomez sincer

| Andreea5775 explică (pentru Sp3ciaL0pS):

Sincer...asta cred si eu acum despre el!

| Melaniaaa a răspuns:

Nu este adevart acum ei 2 sunt in Italia. Raspunsul Castigator este din 2011 uita'te la data!

| Oprea_Denisa_Costina_1994 a răspuns:

Bieber se pronunta

| Eriika a răspuns:

Justin a vizitat'o pe Selena ieri 29.08. 2012 pe platourile de filmari http://www.justjaredjr.com/....../fullsize/