| Lilllith a întrebat:

Este adevarat ca kristen si robert pattinson sau certat si nu mai vorbesc unul cu celelalt?

Răspuns Câştigător
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Asta am auzit si eu de pe facebook. Mi-a zis o fata. Acuma nu stiu sigur, dar sper sa nu fie asa.Cred ca si tu.

2 răspunsuri:
| AlwaysDream a răspuns:

Nu este adevarat nimic din povestea cu certatul, si eu am auzit de chestia asta dar nu este adevarat, am intrat pe mai multe site-uri m-am informat foarte bine. E doar un zvon pornit de la cineva si a ajuns pana la noi in tara.

| alymiky13 a răspuns:

Nu este adevara ca sau certat si sper sa nu se certe niciodata pentru ca fac un cuplu frumos.