| Iustiina a întrebat:

Este adevarat ca pe 21 mai 2011 chiar va fi sfarsitul lumii?
De ce se spune ca va fi?

Răspuns Câştigător
| Pιтιкa a răspuns:

Catalina nu mai lua in seama tot ce zic altii.Nu,nu este adevarat pentru ca nu are nimeni de unde sa stie sau nu! Da sau nu eu in special nu cred si eu din sinea mea iti zic ca nu va veni!happy

6 răspunsuri:
| andreyutzzu3 a răspuns:

Eu stiam ca e 21 dec 2012. Oricum stai linistita. Sunt doar superstitii. Nu vine sfarsitul.

| ralukutza96u a răspuns:

Se vorbea de 21 decembrie 2012.eu cred ca nu stie absolut nici un om de stiinta aceste lucruri...deci nu ai de ce sa te sperii

| motherfuckerstyle a răspuns:

Nu cred, lol trebuia sa murim de multe ori pana acum si vad ca suntem in viata.

Ps:e ziua mea deci daca va fi sa murim o vom face pe 22 mai:d

| pfff a răspuns:

Da nu se scrie iN Biblie ca NICI FIUL LUI DUMNEZEU NU STIE ZIUA, KAND VA FI SFARSITUL(ADIK ISUS HRISTOS), si sa stie oameni cand e sfarsitul lumii? gandeste un pic logic.nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii.

| LauraPop1999 a răspuns:

Nu este nimim adevarat...scot si ei prostii pe gura ca sa faca bani...nu mai au ce sa mai bage deci sa nu crezihappy

| Je_6354 a răspuns:

Sfarsitul Lumii se va tot amana pana in anul 700.000.000.0000!