| SIMINA_8816 a întrebat:

Este adevarat ca sambata ( 21.mai.2011 ) este sfarsitul lumii? straight face

Răspuns Câştigător
| tzze a răspuns:

Asa s-a spus si in 2000... si se pare ca inca mai suntem in viata oh go on Numai Dumnezeu stie ce ne va astepta pe 21.mai.2011... si totusi tind sa cred ca vom supravietui happy

7 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Da... si marmota invelea ciocolata in staniol...

| antimulte a răspuns:

Nu, e o prostie fratilor.
Nu mai credeti toate tampeniile astea...

| Ady3835 a răspuns:

Ai timp sa crezi?

| Ady3835 a răspuns:

Nu mai sunt stiri la tv si trebuia sa apara ceva nou laughing! inventat asa bla bla laughing

| Deiysucza a răspuns:

Hai ma frate voi credeti in porcaria aia laughing aia isi bat joc de voi... da dac asi zice ca peste 5 minute se apropie un asteroid de pamant mati crede? sa fim seriosi

| Elenna219 a răspuns:

Sper ca NU, dar nu prea cred in chestii de astea

| gardos95 a răspuns:

Nu mai credeti mah in toater prostiile ca doar Dumnezeu Tatal stie cand vine!