| EllyCA a întrebat:

Auziti, cica pe 21 mai 2011 va fi sfarsitul lumii! e adevarat? eu am vazut ca scria in ziar.

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Nu murim, este si un banc in legatura cu asta Mayasii faceau calendarul pe pietre:
Un mayas catre altul: Mi s-au terminat pietrele pe care scriu
Celalalt raspunde:Fii atent ca in viitor s-ar putea cineva sa se panicheze
Ziarele sunt facute ca sa fie cumparate deci nu-ti face prea multe griji, o sa traim si o sa vedem big grin

10 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Mai terminati cu prostiile astea, eu nu mi-as face griji ca o sa vina sfarsitu lumii cauzat de ceva natural sau ca o sa inceapa armagheddon. Mi-as face griji mai mult pentru economia lumii ca e aproape la pamant, daca economia s-ar prabusi atunci poti sa spui ca e sfarsitul lumii, fiindca suntem prea salbatici ca sa mai putem convietuii.

| basexcu a răspuns:

Da e adevarat.Muriti toti si raman numai eu!

| dandelion a răspuns:

laughing laughing laughing hahahahahahahahaha...

| Bylok a răspuns:

Da bineinteles! Acesta este cadoul mult dorit pentru ziua mea happy
Un cadou mai frumos nu se putea devil abia astept sa va vad... laughing

| BettyEllA a răspuns:

Nu mai crede in toate prostiile.
Foarte des se anunta ca va veni sfarsitul lumii, dar niciodata nu a fost adevarat. S-a anuntat si in anul 1997, 2000, 2005...si nu s-a intamplat nimic!
Unii au placerea asta dea speria oamenii. laughing
Oricum. ramene de vazut.laughing
Numai bine.

| BloodPrison a răspuns:

laughinglaughingda cum sa nu...nimeni nu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na, suntem in 9 octombrie si n-o venit sfarsitul lumiilaughing. Ce crezi?

| iJustHaveFun a răspuns:

Cica in 5079 o sa fie sfarsitul lumii dupa prezierile unei babe care pana acum a avut drepate big grin nici decum atunci

| DemonAlex a răspuns:

Pai dc sa fie sfarsitu lumii?laughing, eu n-am vazut nicaieri, eu stiu ca pe 21 decembrie 2012 cica s-ar sfarsi, dar nu pe 21 mai 2011.

| FIRUKA a răspuns:

Este adevarat chiar si eu mi-am dat seama! Am calculat matematic.