| Maria777 a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez a ramas insarcinata cu Justin Bieber? Funda

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna! Nu nu este adevarat. Gurile rele nu inceteaza sa mai vorbeasca.

4 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Este doar o stire-bomba spre deliciul presei si a carcotasilor nimic mai mult.

| TashaUhm a răspuns:

Ai gresit categoria! Aici nu e T/A.

| alexutza071 a răspuns:

Buna! Nu nu este adevarat, plus ca s-au si despartit, sau cel putin asa scrie presa de la noi si cea de peste hotare.

| 0Isabelle0 a răspuns:

Nu vezi ca acestia din ziare nu mai au ce sa mai scrie? NU ESTE ADEVARAT!