| wannabe a întrebat:

Selena Gomez e chiar insarcinata, iar Justin Bieber e tatal?

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Nuu happy e complet falsa aceasta stire:*

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Nu, in primul rând nici nu prea ar avea când să facă, in al doilea rând sunt tineri, şi in al 3 lea ...La ce proşti sunt amândoi.

| Patty99 a răspuns:

Nuulaughing

| iulyanha94 a răspuns:

Am un rasp. pentru voi ttata e in america si imi poate spune ori ce despre cei doi cantaresti eu sunt un mare fan si in vacanta de vara ma voi duce acolo si sa stiti selena gomez e insarcinata iar justin e tatal copilului tati mia mai spus ca acel copil e nascut deja si justin bieber a decis sa-l avorteze ca sa nu-i distruga cariera e adevarat!