| betty17 a întrebat:

Este buna imprimanta hp deskjet d4260? va rog sa imi rasp cat mai multi. mi sa zic ca merg incarcate cu 351 350 348? se pot reincarca cartusele? pot cumpara cartuse noi? sunt cu cip?

1 răspuns:
| deeea28 a răspuns:

Iti spun doar o chestie, imprimantele hp nu merg cu incarcatoare reincarcabile. Iti da erori si cu timpul nu mai scoate atatea pagini ca inainte daca reincarci cartusele originale si pe parcurs cu astea reincarcate am inteles ca se strica. Eu am o hp f2280 si cand am bagat cartuse reincarcabile si nu stiam de ce dadea eroare imi venea sa dau cu ea de pamant. Iar acum, desi cartusele originale sunt reincarcate, nu stiu daca am scos 10 pagini si deja da semne ca-i pe minus. Si cand le bagi atunci la inceput reincarcate, imprimanta tot la jumate iti arata cartusul. Nu stiu ce as putea sa-ti recomand altceva, dar macar ti-am povestit ce stiu si ce am patit pe propria piele. Sper sa te ajute. Succes