| betty17 a întrebat:

Este buna imprimanta hp deskjet d4260? va rog sa imi rasp cat mai multi. mi sa zic ca merg incarcate cu 351 350 348? se pot reincarca cartusele? pot cumpara cartuse noi? cam cate pagini fac dintr-un cartus? e cu cip?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

HP-urile nu imi prea plac. Daca vrei sa cumperi o imprimanta, alege Canon.

| DrViorel a răspuns:

Da se pot reincarca, si gasesti si cartuse oiginale si,, de piata" care calitatea cica doar cica este mai proasta eu sincer am incercat pe amandoua variantele si nu am vazut diferenta. Dar imprimanta este buna, foi, depinde de calitatea pe care o vrei la o foaie scoasa in special la imaginile color...

| n0name a răspuns:

Cipul acele de la HP DESKJET d4260 este `distrus` de un program pentru cipuri. Pot fi reincarcate de maxim 15-20 ori, depinde de cat de des folosesti imprimanta. Aceasta imprimanta este mult mai buna decat buna, eu am acest model, si sunt foarte multumita! Cartusele noi sunt in jur de 250-300 lei. Cam 3000 de pagini un cartus ( originalul ) si 5000( dupa reincarcare ). Sper ca am fost de folos!
cu drag, VyLyShOr-ZwZw

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e buna poti scrie cam 89, 3 pagini