| Luciferrr a întrebat:

Este cam serios. Este un psihopat care o urmareste pe soramea, (soramea are 23 de ani) si el nu o lasa in pace, face chestii gen: sparge rotile de la masina scrie pe masina ei "curv*", se leaga de prietenele ei, nu o lasa in pace. chestii de genul. L-a denuntat dar el tot nu se lasa. Si nu are cum sa scape de el, ma ajutati cu un sfat ca sa scape de el, sunt foarte ingrijorata pentru ea.

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Să-l denunțe încă o dată, dar cu poze și dovezi, cu poze cu ce face el, poliția ar trebui să-l amendeze/aresteze. Sau ar putea să-i răspundă cu aceiași monedă. Sau, mai pe scurt, cand il vede, sa-l stropeasca cu niste benzina sau ceva gaz (cu ceva inflamabil) sa aiba bricheta in mana pregatita si sa-i zica: "Iti dau foc acum, o ultima dorinta? Ia uite, un gratarel!" *aici e foarte convingatoare si obsedata de a face asta, foarte horror* "O ultima dorinta? MUHAHAHAHAHHAHAHA!"
Dar nu-i da foc. Sa-l ameninte ca daca nu inceteaza ii da foc.

| Luciferrr explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Poi, azi mami si varamea au coborat jos sa ia masina lu soramea sa mearga nu stiu unde, si o gasit masina zgariata scria curv* si am facut poze si neo lasat ala biletel sa vedem ca ii el, si pozele pe care le-am facut le-am trimis la soramea, ca merge inca o data sa il denunte. Si sa aiba probe, :p

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru Luciferrr):

Ok, dar daca nu face nimic politia sa foloseasca faza cu bricheta.

5 răspunsuri:
| TheKill a răspuns:

Spray paralizant devil

| Justananonim a răspuns:

Cred ca singura modalitate de a scapa de un ratat e sa-l bat bine da bine si rau nu are tupeu sa se duca la politie prea multi martori sau te duci la politie ca un om normal si educat ce esti si el scapa

| Luciferrr explică (pentru Justananonim):

D nu ca baiatu are bani. oh go on dejaba il bati.