| UmbraDeVulpe a întrebat:

Este ceva care sa nu ma mai lase sa deschid linkuri de pe care mi se poate afla ipul? Daca da, ce?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut orice link sau server accesezi îți va ști IP, altfel nu ar mai functiona internetul.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu exista asa ceva. IP-ul ti-l stie intreaga planeta, toate serverele pe care te perinzi. Si inca e cu dus si intors, ca IP-ul este per router, nu per dispozitiv, deci nu.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Mai repet si eu odata, absolut orice link accesezi respectivul server va sti ce IP ai. Deci daca nu vrei sa iti afle nimeni IP nu mai folosi internetul