| Anesiss a întrebat:

Este ceva iesit din comun sa-i intreb pe cei din jur ce parere au despre mine? Sa stiu cu ce supar lumea, daca supar!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu e constructiv pentru tine...Cu ce te ajuta?
Ei te pot crede in moduri in care esti sau nu esti.Indiferent,daca te va deranja vei cauta din instinct sa schimbi, si vei incepe sa ai mici mari complexe.Nu vei fii naturala.
Asa ca traieste dupa cum te simti bine, fara parerile celor care nu conteaza. Cei care conteaza iti vor spune ei defecte, calitati, intr-un mod care te-ar si ajuta cu ceva.

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu mai fa asa! nu trebuie sa t modelezi u dupa lume! ci invers! nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni si nimic! cine t place te place asa cum esti u la pachet! cui nu-i place sa plece! nu-i nimeni tinut in lanturi langa tine! invata sa dai foc lumii k vei avea de pierdut in viata.

| Angelique a răspuns:

E bine de stiut ce crede lumea despre tine, dar trebuie sa iei in calcul faptul ca poate nu vor fi toti sinceri in privinta asta..de pilda iti pot spune ca esti o fata de treaba si ca te iubesc cat e lumea... dar cine stie ce barfesc la spate...Bafta! :*

| LittleMønster a răspuns:

Cam da...mai bine pui pe altcineva sa intrebe lumea mai subtil, atunci ar fi mai bine si lumea ar fi mai sincera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar cand intreb eu asta ma iau la misto.

| AAlinaaa a răspuns:

Nu este nimic iesit din comun, dar ai grija pe cine intrebilaughing

| dana90 a răspuns:

Pai nu dar trebuie sa fii atenta cui adresezi aceasta intrebare daca este o persoana mai putin sociabila nu o sai convina o sa creada ca tu vrei subiect de conversatie aceasta intrebare adreseazo prietenilor sau persoanelor apropiate funda?