| AVONalina a întrebat:

Este cineva interesat sa castige cu AVON ROMANIA? Inscriu reprezentanti AVON de oriunde din tara, si ii ajut cu mare drag sa devina si Lideri! Astept mesajele voastre pe avon.alinadociu@yahoo.com sau ADD pe mess. Acesta este site-ul meu si intotdeauna va fi actualizat cu cele mai noi aparitii la AVON: http://avonromania.blogspot.com

4 răspunsuri:
| FaraNume_9281 a răspuns:

Si eu prefer ladys! si sunt reprezentant la avon, ladys, oriflame si din toate 3 prefer ladys!

| rihannna a răspuns:

Sincer.si eu prefer Ladys.happy p langa ca sunt foarte bune sunt si iefitne

| AVONalina explică:

Multumesc Ladys, dar nu sunt de aceeasi parere cu tine. Am produse si de la Ladys, si pot spune ca nu sunt deloc bune calitativ vorbind. Singurul lucru care imi place, este masca de par cu cocos de 500 ml la pretul de 12 lei. In schimb, foarte multe produse cosmetice lasa de dorit. Probabil, si pentru faptul ca au, o foarte proasta prezentare in catalog. In prezent, Avon, a cam preluat controlul produselor cosmetice de tipul MLM. Nu este deloc o afacere negativa, reintrand in echipa Avon!

| ladys a răspuns:

Cea mai buna colaborare part-time...25-32,5% din vanzarile tale si pana la 20% din vanzarile echipei tale. Studiaza http://ladysforladys.blogspot.com
Scz daca nu te intereaza oferta, dar ai numai de castigat cu ladys, mult mai mult decat cu avon (am fost si eu coordonatoare)