| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Este dragut din partea unui baiat sa ii ofere unei fete o poezie facuta de el(a iesit super bine) si o ciocolata?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar in filme laughing) In realitate fata aia o sa profite ca te vede indragostit de ea si numa o sa te tina la distanta in timp ce asteapta mai multe atentii

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este dragut.

| Andreeush a răspuns:

Este un gest foarte frumos din partea ta.
Cu siguranță vei fi apreciat!

| OldSoul a răspuns:

De dragut, e dragut.
Insa daca te astepti sa o cuceresti cu asta... S-ar putea sa ramai dezamagit.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru OldSoul):

Am primit o imbratisare

| Lioana a răspuns:

Da. Foarte frumos gest. Important e sa fie apreciat de fata.

| Dom1 a răspuns:

Normal!

| Ciubotele a răspuns:

Normal,cine nu s ar bucura daca cineva ar face o poezie pentru el? Oricum, orice i ai oferi s ar bucura, dupa parerea mea, e un gest frumos.