| anonim_4396 a întrebat:

Este greau sa urmezi un liceu de arte?

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nimic nu este greu daca o faci din placere.
Daca-ti place arta, si vrei sa urmezi acel liceu, sigur va fi usor, dar daca tie iti place televiziunea si te duci la un liceu unde predomina mecanica, clar o sa fie greu.
Asa e si in cazul asta, daca-ti palce e usor, daca nu, nu.

| Ramo80 a răspuns:

Eu am urmat Liceul de arta, sectia pictura. Nu e greu daca asta e pasiunea ta, nu se pune accent pe multe materii(matematica, fizica, chimie), dar am facut Istoria artelor si e f grea. Ce e cel mai greu este programul, de dimineata pana seara, 6 ore de cursuri normale si 4-5 de atelier.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Da. Şi actorul din avatarul tău arată oribil în realitate.

| IanSomerhalder a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

De unde sti? arata chiarasa de rau?crying

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Am prietene care l-au întâlnit.

| Rebolix a răspuns:

Nu