| Andrei 123 a întrebat:

Este in regula daca am venele picioarelor foarte groase si iesite in afara?(nu exagerat de groase, doar mai mari ca ale altora).

am 14 ani

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Consultă un doctor, ori eşti speriat, ori nu ştiu, nu prea este normal, consultă un doctor.
Însănătoşire grabnică.

| amoraZapakitha a răspuns:

Nu.cum sa fie in regura? consulta un doctor. posibil ai varice de la o varsta foarte frageda! nu-i foarte grav dar cand cresti o sa te doara groaznic si nu o sa stai in picioare doar 2-3 ore.