| Nimicpelume a întrebat:

Hei! In spate la picioare mi se vad venele? E normal? Zona genunchi, nu sunt cum sa zic iesite afara, doar se vad. Mama zice ca toata lumea are asta. Sunt putin panicata. Am 40 kg si 1.65

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trimite o poza sa vad daca e normal

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, incearca sa te mai ingrasi putin si n-o sa se mai vada venele cunosc o fata care a fost in situatia ta si a rezolvat problema cand s-a ingrasat

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Pai pentru inaltimea asta esti cam slaba. Poate din cauza asta. big grin

| anonima0101 a răspuns:

Story of my life. Esti putin cam prea slaba.

| nlko a răspuns:

1)Ești destul de slaba
2)daca ai pielea foarte albă, se pot vedea.

| CristinaDanciu a răspuns:

Aici depinde de persoană! Dacă ai pielea mai subţire se poate să se vadă, sunt toate şansele. Aşa e felul tău, nu e nimic in neregulă.

| Nimicpelume explică (pentru CristinaDanciu):

Am piele deschisa, chiar foarte deschisa si subtire.

| Alexandraaaa08 a răspuns (pentru Nimicpelume):

Inseamna ca din cauza asta ti se vad venele. Plus ca esti si slabuta daca erai mai dolofana probabil ca nu se vedeau. Stai linistita :*