| briquette a întrebat:

Este mai usor la stiinte sociale decat la stiinte ale naturii?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

După părerea mea, da.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

La stiinte sociale.

| tequillaXd a răspuns:

Nu

| ღAleKrissღ a răspuns:

La stiinte sociale intr`a 9-10 faci toate orele ca in cl 5-8...iar dintr`a 11-12 faci psihologie.tongue iar la stiinte ale naturi faci bio chimie si fizica happy

| Renata_9693 a răspuns:

Da este mult mai usorbig grin

| Marylin a răspuns:

La stiinte sociale cred ca e ai usor

| Criiina_3582 a răspuns:

Bunaaa!>big grin

| Criiina_3582 a răspuns:

Buna! iti zic eubig grin
Da la stiinte sociale e mai usor decat la stiinte ale naturii. Eu sunt la stiinte ale naturii si e pe baza de chimie,fizica si biologie, si pentru unii din clasa de la mine li se pare foarte greu, pentru mine nu pentru ca imi plac obiectele astea. asta acum depinde de cine face fata.