| Alexandraana738 a întrebat:

Este normal ca iubitul meu sa facă complimente la mai multe fete?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Doar dacă se rezumă strict doar la asa ceva.

| MarianWLF a răspuns:

Daca se intampla de fata cu tine nu e semn bun, oricum nici cand nu e cu tine tot nu e de bine, e lipsa de respect, cand se pierde respectul in relatie apare si infidelitatea si lipsa atentiei.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nimic rau in a face complimente altor persoane, dar nu face confuzie cu flirtul sau invitatiile, ca acelea nu sunt normale.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca pe tine te deranjeaza acest lucru, vorbeste deschis cu el despre asta, astfel incat sa gasiti un numitor comun.

| VoidEternal a răspuns:

Depinde, dar în general nu prea e semn bun.

| sammie a răspuns:

Da. Ce are daca ii face complimente? Doar sa nu ajunga la extreme, sa zica alte lucruri.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Evident că nuhappy

| Miruna333 a răspuns:

Nu. nu e

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Clar nu

| careestefazafrate a răspuns:

Nuuu