| lucian13 a întrebat:

Este normal ca la 14 sa imi pensez sprancenele happy pentru ca eu le-am am prea mari si nu imi plac sad. Voi cand v-ati pensat prima data? a si doare rau sad? ps:eu sunt baiat nu fata de aia intreb :-D

Răspuns Câştigător
| loundy a răspuns:

Daca le ai groase mie mi se pare normal sa le pensezi. Adica e normal sa iti pese de aspectul tau si e si mai normal sa ai doua sprancene nu unabig grin. Deci penseaza-te linistit ca nu doare aproape deloc

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu sunt de parere ca baietilor nu le sta bine pensati, le da un aer de gay.

| gigiro a răspuns:

Permite-mi sa nu fiu de acord. Uita-te la actorul Mircea Albulescu, are sprincenele cat 2 paduri si nu s-a pensat si nici nu a avut vreo problema din cauza lor. Dupa mine, sprancenele sunt semne de virilitate.mai urat, feminin si neadecvat mi se pare sa ai o penseta si o oglinjioara.

| Anduciu a răspuns:

Da, poti sa te pensezi. Dar nu sa le subtiezi, doar sa le dai forma.Cat despre durere, cred ca ai simtit dureri mai puternice in viata ta.
Numai binehappy

| Andutsaa a răspuns:

Ai putea sa te pensezi, bineinteleshappy, dar nu foarte tare incat sa se vada ca la o fata happy. Doare putin la inceput, dar tu esti baiat nu esti fata sa te plangihee hee.

Te-am :*. Bye!happy

| Sperietoarea a răspuns:

Daca esti baiat nu trebuie neaparat sa ti le pensezi. Poate putin numai.

| Яùxsi a răspuns:

Mie nu prea imi plac baietii care se penseaza. big grin dar e treaba ta. Sau daca e poti sa iei doar foarte putin. Ca le sta urat baietilor cu sprancene subtirihee hee Si. doare foarte putin la inceput, dar te obisnuiestihee hee

| roxxutzzz a răspuns:

Pai da... e normal pentru ca un baiat trebuie sa se ingrijeasca. mie una imi palca baietii care se penseaza arat mult mai bine decat baietii cu sprancene stufoase ca ale unei bufnitehappy

succes la pensat:*

| roxxutzzz a răspuns:

Da este normal... pentru ca baietii trebuie sa se ingrijeasca, chiar daca unii zic ca sunt lucruri de fete si baietii pot sa faca astfel de lucruri. mie imi palca baietii care se penseaza si oricum un baiat pensat arat mai bine ca unu cu niste sprancene stufoase ca ale unei bufnitestraight face

succes la pensat:*

| Alextpuro a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nici-o problema.Nu doare rau... putin oricum doare. Un sfat pe care ti-l dau este sa nu incerci sa-ti "micsorezi" sprancenele, ci doar sa smulgi firele care sunt in afara acestora; asa vor parea putin mai mici si vor avea un aspect mult mai ingrijitwinking. Si nici nu risti sa le pensezi aiurea, dupa care sa-ti para rauwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa auzi foarte des "numai gay"se penseaza: nu e adevarat. daca ai sprancenele mari si tu consideri ca nu iti sta bine penseaza-te asta inseamna ca tii la aspectul tau. dar am un sfat pentru tine...pentru prima oara du-te la salon ca sa iti dea forma ca tu ti le strici sigu, si apoi te faci acasa...nu te doare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13ani ` si ma pensez :p.
is fata `.happy
unpikuts `!=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca este foarte frumos sa te gandesti de acum la aspectul tau de ex eu m`am pensat prima dta la 12 ani si nu a durut decat f. putin eu te sfatuiesk sa incerci ca nu morihappy

| Stefytzu a răspuns:

Io sunt fatA si mi le am pensat la 12 ani pentru ca parul ajungea pe pleoapehee hee. e OK.