| Andrei29A a întrebat:

Este normal ca la vârsta de 16 ani 16 ani mărimea penisului să fie de 14.7 cm?

1 răspuns:
| moshulica a răspuns:

Depinde, cum ai facut rotunjirea? Incearca sa faci o masuratoare mai precisa, macar la micron. Apoi, solicita fetelor interesate ca si tine de aceasta problema extrem de importanta sa-si masoare cu aceeasi precizie locurile (e nevoie de plural, nu?) in care ar trebui sa se potriveasca perfect penisul tau. Dupa un studiu statistic pe un esantion cat mai mare, vei decide daca mai e nevoie sa-l intinzi vreun micron.