| AlxGoliatH a întrebat:

Este o fata in scoala ca imi spune merei ca ii place bluza mea. Odata cam am mers la baie nu m-a lasat sa trec si a spus iar ca ii place bluza mea...Intr-o zi un coleg a venit zi mi-a spus ca acele fete ii place de mine.Insa intr-o seara dupa ore m-am intalnit cu ea si mi-a zis ca ii place dor bluza mea nu si de mine. Ce ziceti ma place sa nu?

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai daca a zis ca ii place doar bluza ta, inseamna ca nu
desi nu prea cred tongue mai incearca sa mai vorbesti cu eawinking

| Zenithf a răspuns:

Mai, chiar asa de incuiat esti? Ce ai vrea sa faca, sa ti se puna singura in brate?
Eu zic sa vorbesti cu ea data viitoare cand va intersectati pe coridoarele scolii si sa o intrebi daca nu vrea sa mergeti la o cofetarie.
Pardon, am uitat sa te intreb, tie iti place de ea?

| anqutsel a răspuns:

Nu.lol

| CRM a răspuns:

Totul e posibil! e bine sa te asiguri daca fetele respective au avut alte relatii si cu cine![ma refer la baieti] sa te asiguri. sau poate pur si simplu ii place bluza ta. lucrul asta ca fetele sa se indragosteasca sh culmea tot de o fata. se intampla foarte rar! eu zic sa te asiguri! CP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dar nu in sens erotic.ci prietenesc, colegial.