| anonomaa20126 a întrebat:

Heei TPU! seara asta de cam o oră, m- a chemat un coleg sa merg la el ca mi-am uitat un caiet de fizică. Părinții lui erau plecați la mall.Cand am ajuns am observat că el mi l-a luat intenționat,doar ca să vin la el. Am mers la el in cameră să mi-l dea. După ce mi l-a dat a început să mă sărute pe frunte,pe mână,pe gât si chiar laa un momentdat pe buze,dar eu nu voiam. După aceea mi-a pus mâna pe fund si pe sâni, o avea sculată ÎNTREBAREA ESTE: DE CE I S-A SCULAT? eu încercam să le iau dar nu vroia,si îmi spunea la ureche: "vrei să facem?",iar eu am zis că nu sunt pregătita,el a zis ca "hai,ca nu o să te doară că te iau încet prima oară" apoi nu am zis nimic,si a început să ma dezbrace, de bluza si sutien, apoi de blugi si de lenjeria intimă (menționez că are 16 ani și eu la fel),m-a ținut strans de maini și m-a pus in pat,iar atunci am făcut sex. (mnaa e drăguț băiatul si am crezut că e cuminte dar m-am înșelat).Eu m-am ridicat să plec,dar nu m-a lăsat și m-a dus înapoi în pat după m-a pus peste el eu i-am zis să stea,ca ma durea si el a zis ca nu vrea, eu am simțit că s-a ejaculat in mine putin în mine,dar apoi l-a scos si a spus"aww aww ce buna esti".POT SĂ RĂMÂN ÎNSĂRCINATĂ!?
Cam aproximativ o oră am făcut dragoste. Cand au venit părinți de abia acum m-a lăsat acasă,m-am îmbrăcat si el s-a îmbrăcat si au venit părinții lui acolo in cameră,noroc că am fost îmbrăcată,si au întrebat că ce facem si am zis noi doi că bine. După ce ei au mers în bucătărie el m-a dus in baie și mi-a spus:"te mai aștept mâine seară să vi sa mai facem asta odată. Ai fost bună rău azi"si m-a sărutat pe buze,desi ca nu voiam, l-am lăsat. eu i-am zis "nu mai vin la tine oricum" si el a zis "vin eu la tine ssu te prind la școală și te ***"apoi am plecat acasă acum tristă de gândul că raman poate însărcinată... sad ce părere aveți, sa ii zic mamei!? Va rog please help! dau fundiță!

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i de urgenta mamei sa mergeti la medic sa se constate violul, pentru ca facand sex neprotejat, poti sa fii si insarcinata, iar daca nu spui nimic si creste burta, sa te vad atunci cum justifici sarcina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Draga domnisoasa, fiecare FATA/FEMEIE are un CICLU MENSTRUAL propriu care poate fi REGULAT sau NEREGULAT, a carui lungime poate varia destul de mult dar in general are o lungimea medie in jur de 28-30 de zile intre 2 MENSTRUATII consecutive. Ei bine in decursul acestei perioade cam pe la mijlocul ciclului adica in jurul zilei a 14-16-a (numarat fata de prima zi de menstruatie) OVARUL produce un OVUL care TRAIESTE maxim 24 de ore, iar in cazul in care nu este fecundat de catre un spermatozoid in aceste cateva ore....MOARE si in urmatoarele 2-3 zile se dezintegreaza si dispare din organism. DOAR daca in acel moment de producere a OVULULUI exista deja un spermatozoid in vagin/uter SE POATE forma/naste insa nu in mod obligatoriu O SARCINA. In concluzie FEMEIA poate ramane insarcinata DOAR DACA sperma a ajuns in vaginul ei si de acolo in uter insa NUMAI daca acest lucru se intampla in PERIOADA FERTILA adica cele 3-4 zile situate inaintea zilei de OVULATIE + ziua de Ovulatie. In restul zilelor NU se poate naste o sarcina fiindca NU EXISTA in uter OVULUL necesar. Tu esti singura care stie in ce moment al ciclului menstrual s-a produs dezvirginarea. Nimeni in afara de tine nu poate aprecia daca dezvirginarea s-a produs in perioada fertila sau nu, deci tu poti sa-ti dai seama daca se putea forma sau nu o sarcina. In orice caz probabilitatea formarii unei sarcini este mare mai ales ca afirmi ca a ejaculat sperma in vagin. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu doar mamei, ci și poliției. Ce a făcut el se cheamă viol, și doar dându-l pe mâna celor competenți să se ocupe de aceste cazuri o să salvezi și alte naive de la acest supliciu.

| grab a răspuns:

Trebuia sa inventezi o scuza ca sa pleci.

| danutzu96 a răspuns:

Astfel de povesti (fantezii) nu isi au locul aici. Exista site-uri speciale pentru asa ceva...

| JustStitch a răspuns:

Ar trebui sa ii povestesti si mamei tale ce s-a intamplat, poti fi insarcinata, sa-ti aninti prietenul ca va fi tatic

| SorinelF86 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta, e foarte probabil sa ramai insarcinata, nu ai ce sa-i ascunzi mamei tale, ea te poate ajuta, mai ales daca apare sarcina

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Spune-i mame tale exact ce s-a intamplat. Asta e viol si baiatul ar trebui pedepsit, mai ales ca te-a si amenintat. Si poti ramane insarcinata sau nu, depinde de noroc.

| Andreeaaadc a răspuns:

Ce viol sa fie ma asta?laughing)))))) nu te lasa sa pleci prin faptul ca iti zicea sa n o faci? du te si maine. si cica ati facut dragoste... cati ani ai mai fato? l ai si lasat sa te dezbrace si vii aici sa faci pe victima vai de capu tau

| Withoutnamenoname a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu mama ta. Sau sa iei o pastila de a 2 a zi. La maxim 24 de ore de la actul sexual

| OanaDs a răspuns:

Mama ta e singura care te poate intelege pe deplin si poate rezolva situatia asta! Daca ascunzi asta nu faci decat sa il provoci sa o faca iar si iar si iar...si o sa ajungi jucaria lui(sexuala)...o sa te ameninte, o sa te santajeze, o sa faca ce vrea din tine! Asta vrei?! te rog mergi si spune-i mamei tale de la un capat la altul tot ce s-a intamplat. Nimeni nu o sa inteleaga mai bine ca ea!
Succes! kiss

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymGirl2017 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta! Este viol! Chiar daca, stim, ca si tie tia cam placut este viol.

| happyANDsad a răspuns:

Du-te la farmacie si ia-ti un test si vezi ce si cum, dar cu nebunu ala te rog sa nu mai interactionezi spune-i mamei exact ce a facut! Si fii tare daca mai incearca ceva nu ezita sa strigi si sal lovesti

| DiVaio a răspuns:

In ce film ai vazut asta?laughing)