| roxana1995 a întrebat:

O fata il place pe un baiat care este prietena cu mine si care ia mi-a spus odata ca el ma place si cu inca o fata iar acel baiat nu-i place de ea si cand este si aceea fata pe care ea il pace pe acel baiat, el sta numai pe langa mine si cand mi-a fost frig mi-a dat bluza lui si el a ramas in tricou si totusi era destul de racoare, cand am fost in oras cu acel baiat si cu niste fete el mi-a cumparat o inghetata ma tot intreba daca imi era frig si cand ne-am intors am mers impreuna pe jos iar ceilalti cu troleul si pe drum s-a apropiat de un liliac si a lasat crengile jos ca sa-mi pot lua iar seara a incercat sa ma sarute dar nu conteaza daca a reusit... iar a doua zi aud de la o fata ca nu crede ca ma place inainte de a merge in oras aceea fata care-l place pe acel baiat l-a intrebat daca ma place si i-a spus ca nu si l-a mai intrebataceea fata daca vrea sa fie cu ea iar el a raspuns ca nu ca are pe alt cineva si totusi el i-a zis ca nu ma place si totusi el avea grija de mine cand imi era frig tot in oras vroia sa-mi cumpere pizza ma lua in brate, hmmm... oare care sa fie adevarul?!

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

O adevarata ecuatie de gradul 3...

poate ii place de tine, de aceea nu a vrut sa fie cu acea fata...

| Special_girl a răspuns:

Eu cred ca el flirteaza cu tine, si poate ca nu doar cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"o fata il place pe un baiat care este prietena cu mine"...nu mai stiu pe ce lume traiesclaughingam stat 5 minute ca sa inteleg ceva... te place:X