| Aamyyy a întrebat:

Este o problema daca imi plac doar barbatii ingrijiti? Si la ingrijire, nu ma refer la epilat sau pensat, ci la igiena.
Sincera sa fiu, nu ma simt atrasa de niciun fel de barbat care nu se ingrijeste.

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu te simti tu, dar asta nu inseamna ca nu exista acolo undeva un barbat, care oricat de neingrijit ar fi, nu te-ar atrage si pe tine, daca are un corp perfect, un chip perfect si acea aura care te face sa pici pe spate, ai putea fii atrasa si de unul ca ala.
E un caz foarte rar, dar nu imposibil, doar l-am adus in discutie ca sa iti arat ca e posibil sa fii atrasa.

REVENIND.
E ceva normal sa fii atrasa de barbati ingrijiti, cum e normal, ca noi barbatii, sa fim atrasi de femei ingrijite.Cand vezi o persoana ingrijita iti dai seama ca acea persoana are grija de ea, nu este lenesa si investeste un anumit timp ca sa arate cat mai bine.Da si o impresie de om organizat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi mai normal sa iti placa nespalatii? Ca nu pricep intrebarea