| anonim_4396 a întrebat:

Este o profesoara la mine in școală care face istoria cu mine, când se saluta cu alți copii mai mari zâmbește iar la mine nici nu deschide gura.In clasa mă tratează destul de normal, care credeți că ar fi motivul?

14 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Acorzi tu prea multa atentie acestui subiect

| raMLesS a răspuns:

Pai esti urata si d-aia... nu imi place fata ta sa stii.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

După cum sa înțeleg ai făcut o glumă pentru că nu ai de unde sa mi vezi fata

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, te vad prin ecran

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Îmi închipui?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu ii place fața ta, se mai intampla.

| anonim_4396 explică (pentru PrintesaGumitaa):

De ce îți bați joc?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce am zis gresit? te-am injurat cumva sau care e problema? crezi ca esti unica persoana careia i se intampla asta sau ce?
pur si simplu nu ii place de tine

| anonim_4396 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Am crezut că ai vrut sa spui că fata mea nu este frumoasă

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate te-a auzit ca o vorbesti de rau de ea... peretii holurilor au urechi - si camere.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu am zis nimic de ea rau

| wpetterssone a răspuns:

Profesorii salută, de obicei, elevii mai mari, iar pe xei mai mici doar îi salută cu privirea.

| Kerre a răspuns:

De ce acorzi atentie acestui subiect? Daca nu te saluta in special pe tine atunci are o problema cu tine, dar nu vad motivul de ce ti-ar pasa.

| anonim_4396 explică (pentru Kerre):

Am vrut sa vad părerile voastre.De fapt nu numai mie dar și colegilor mei