| twopeist15 a întrebat:

Deci am o colega in clasa care de cateva zile o fata se poarta frumos cu mine, adica uneori ma pisca vb frumos se inpinge in mine(in sensul bun)se uita la mine si imi zambeste si de fiecare dimineata la scoala ma saluta si ma intreaba ce fac...ce credeti ma place?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil ca fata sa te placa si face tot posibilul ca tu sa ai ochi pentru ea. Daca si tu o placi, este timpul sa o inviti la un suc daca nu, nu-ti bate joc de ea, nu-i da sperante.

| Dariusuu a răspuns:

Hei.

Exista posibilitatea sa te placa sau poate are doar un interes.

Ca sa te lamuresti de ce nu o intrebi?

Nu ai nimic de pierdut Adriane.

Numai Bine.

| geocarul a răspuns:

Poate nu se stie dar mai important tu o placi

| Oaste a răspuns:

Cred ca vrea sa te defloreze. Invit-o sa mergeti amandoi in baia scolii si acolo dezbrac-o cu forta. Sunt sigur ca ii va place

| Vlad327 a răspuns:

Cel mai bine e sa o intrebi si chiar nu cred ca iti e usor.Te duci intr-un loc unde nu este lume si o intrebi... stiu ca iti e greu