| dydy1 a întrebat:

Este parul rosu un motiv e de a fi judecat?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Doar in Harry Potter e motiv de a fi judecat.
Mie mi se pare ca le sta chiar bine roscatelortongue

| Th3eo a răspuns:

Nu! parul rosu reprezinta o decizie a ta si nu te lasa influentata de nimeni. Daca tie iti place asa nu trebuie sa te intereseze parerea celorlalti. Nimeni nu trebuie sa judece o persoana dupa par, haine sau orice altceva. Daca tie iti place asa, nu te schimba pentru nimeni.

| AnnyXoxo a răspuns:

Nu. oh go on este cea mai mare prsotie sa spui asta. :d.

| rey a răspuns:

Pai si faptul ca esti o persoana e un motiv de a fi judecat. Depinde de nivelul de iq al,, judecatorilor''.

| Rev_4737 a răspuns:

Doamne nu! laughing Poti sa fii asa cum vrei tu sa fii, doar sa stii si sa poti sa infrunti lumea rea! Eu ador parul rosuu